КОНТАКТЫ

Тел. моб.: 067 631-58-10
inter_biz

Новости

2021-03-25
Создание сайта под ключ
Сам захотел себе сделать сайт? Похвально. Совет: не используй чужой контент на сайте, чужие фото и другой материал. Плагиат влияет на работу сайта, а если была на твой сайт подана жалоба в Google, то сайт полностью исключается из результатов поиска. Знал? Больше советов...

Статьи

Gold-needle
Ателье
Открытие ателье по пошиву и ремонту одежды с ноля — это интересный и перспективный шаг. Вот несколько рекомендаций, которые помогут вам грамотно инвестировать и время и деньги от профессионалов в этом бизнесе. Ваши мечты чаще сбываются, когда вы готовы к переменам и вызову!

Табачные изделия и аксессуары 
Купити тютюн

Еко Тютюн від українського виробника

Продаж тютюну високої якості

Телефонуйте в будь-який зручний для Вас час:
Водафон +38 066 576 37 35
Київстар +38 068 414 22 12
Вайбер +38 068 414 22 12
Відправлення здійснюємо без передплат Новою Поштою та УкрПоштою

Купити тютюн

Де краще придбати тютюн в Україні на вагу і не розчаруватися?

Придбати тютюн в Україні

Останнім часом все більше поціновувачів тютюнопаління замислюються на тим, чи варто витрачати стільки коштів на придбання тютюнового задоволення. Дійсно, останні роки підвищувати ціні на цигарки стало шкідливою звичкою наших можновладців і це ще не межа. Рано чи пізно мінімальна вартість однієї пачки цигарок в Україні коштуватиме стільки ж, скільки вона коштує у країнах Європейського Союзу. Жаль тільки, що доходи українців не встигають зростати слідом за європейськими цінами. І що з цим робити, спитайте ви, а вихід є – купити тютюн на вагу. Незважаючи на те, що фабричні тютюнові вироби, сам тютюн, а також його промислові замінники є товарами підакцизної групи, вартість готових сигарет на декілька порядків більша за саморобні і причин у цьому скажемо відверто чимало. По-перше, вища собівартість виробництва і доплати за бренд, по-друге, кортельні змови тютюнових монополістів та жадібність реалізаторів, все разом узяте боляче б'є по нашім кишеням.

Але якщо ви таки не хочете відмовлятися від улюбленої звички, пропонуємо вам розглянути альтернативний варіант. Сьогодні придбати тютюн в Україні не така вже й велика проблема, це можна зробити на ринку, у спеціалізованому магазині, зрештою замовити в його інтернеті, або звернутися к нам.

Придбати тютюн в Україні

Ми виробляємо та продаємо тютюн найвищої якості!

Купити тютюн у своєму місті найвищої якості та за найвигіднішими цінами не проблема. Ми, вас запевняємо!

У нас завжди в асортименті є тютюн різниманітних сортів та різної міцності для набивання сигаретних гільз та самокруток:

  • ВІРДЖІНІЯ (Болгарія) - середня міцність, нарізаний павутинкою 0.8 мм;
  • БЕРЛІ (Болгарія) - міцний, нарізаний локшиною 0.8 мм;
  • Крафт - міцність вище середньої, нарізаний павутинкою 0.8 мм;
  • Угорський - середньої міцності, фабричної нарізки.

Весь тютюн найвищої якості, непрілий, без різних домішок, без сміття та пилу.

Крім цього постійно в наявності аксесуари для набивання та куріння тютюну:

  • Цигаркові гільзи з капсулами: Gama Platinium, Hocus, Lew, Amigo, MR Tobacco;
  • Ручні та електричні машинки для набивання гільз;
  • Курильні трубки;
  • Портсигари та багато іншого для поціновувачів тютюну.
Еко Тютюн від українського виробника

Працюємо з клієнтами по всій Україні тому, якщо вам треба купити тютюн у Дніпрі, або купити тютюн в Запоріжжі, обирайте у нас сорт, що відповідає вашим вподобанням, і ми відправимо його поштою.

Ми готові докладніше розповісти про наші продукти, відповісти на всі питання, допомогти з вибором.

Наявність товарів та ціни уточнюйте за телефонами, що указані вище.

Або запитуйте через вайбер прайс.

Купівля тютюну на ринку найдешевший варіант, пачка цигарок в середньому вам обійдеться в 15 гривень. Однак, тамошні продавці мало приділяють уваги умовам зберігання даного продукту (тютюн може бути або надто вологим, або пересушеним, заплісніли і т.д.) і в результаті отриманий ефект від викурювання сигарети може вас сильно засмутити.

Найменші ризики потрапити в халепу з придбанням неякісного тютюну, це купити його у спеціалізованому магазині. Якість продукту буде набагато кращою за фабричну, а ціна вдвічі нижча з урахуванням додатково витратних матеріалів, таких як гільзи для сигарет із капсулою. Єдиним розчаруванням від походу до спеціалізованої тютюнової точки може виявитися некомпетентність або неввічливість продавця консультанта, проте на вартість кінцевого результату це не вплине.

Оптимальним залишається варіант покупки тютюну та тютюнових аксесуарів в інтернеті. Конкуренція в даному сегменті ринку досить висока, тому кожен продавець піклується про відповідну якість своїх товарів, та й ціна має не дуже велику відмінність, тому пачка цигарок в середньому вам буде коштувати 20-30 гривень. Також не важливо в якому місті знаходиться продавець, якщо ви хочете придбати тютюн у Запоріжжі або придбати тютюн у Дніпрі, вам його надішлють поштою без передплати.

Зі свого боку, хочеться додати, ми завжди відповідали та відповідаємо найсуворішим вимогам покупця, тому співпраця з нами, це висока якість наших товарів та найкраща ціна серед конкурентів. Будемо дуже раді докладніше розповісти про наші продукти, відповісти на всі питання, допомогти з вибором. Наявність товарів та ціни уточнюйте за телефонами:

Еко Тютюн

Телефонуйте в будь-який зручний для Вас час:
Водафон +38 066 576 37 35
Київстар +38 068 414 22 12
Вайбер +38 068 414 22 12

Відправлення здійснюємо без передплат Новою Поштою, УкрПоштою


Количество показов: 1644

Полезные ссылки
Copyright Inter-Biz 2005-2024

Пневмотранспорт, рукавные фильтры, скрубберы
Поиск
Регистрация
Логин:
Пароль:
  Войти
Тема месяца

Афиша Днепр на март 2024

IT и права
IT сфера услуг
и правовые аспекты >>>
Карта города

Карта Днепра и других городов

Использование информации требует ссылки на www.inter-biz.in.ua